Hakkımızda

MOTOSEV, motorsiklet aksesuarları konusunda hizmet veren genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır. Sektördeki 25 yıllık tecrübesini kurumsallaştırmak ve siz sayın müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla yeni bir oluşum içine girmiştir. Bu yeni oluşumun neticesinde MOTOSEV her geçen gün sağlıklı bir şekilde büyümekte ve sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Günümüz ticari yaşamında kurumsallaşmanın öneminin bilincinde olan firmamız, hızla büyüyen kadrosu ve iş hacmiyle uluslararası kabul görmüş standartlara sahip olmayı vazgeçilmez bir şart olarak benimsemiştir.

Dünya ve ülkemiz pazarına hizmet vermenin tüm gereklerini yerine getirmek amacında olan firmamız, bu yolda gereken tüm yenilikçi adımları atmakta ve atmaya devam etmektedir.

Böylece firmamız ,günümüz piyasa şartlarını her zaman yakalayacak ve mevcut dinamik , çalışkan ve üretken yapımız ve deneyimli kadromuzla , siz sayın değerli müşterilerimizin de katkılarıyla , en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

As the Motosev family, our aim is to give the best service and products when it comes to motorcycle accessories. Dynamic, young and new, we strive to use our 25 year experience in the sector to meet your demands. Growing everyday , Motosev is holding a more prominent place in the market as we continue to grow using international standards for our products.

Our Company comprehends the importance of getting instutional and has embraced the internationally accepted standards while growing steadily and strengthening its position in its sector.
It will be possible for our system to follow the current market conditions and our already existing dynamic, hardworking and productive structure will be maintained with the contributions of our staff. Active in both the world and Turkish markets , Motosev is looking forward to working with you!